Aktualności

Relacja z seminarium w Płocku

12 czerwca 2013 r. w Płocku odbyło się seminarium dla przedsiębiorców, przygotowane przez Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych we współpracy z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego.

Podczas spotkania uczestnicy mogli zapoznać się z planowanymi zmianami w podatkach dochodowych w 2014 r. oraz w VAT w 2013 r. i 2014 r.

Celem seminarium Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych dla przedsiębiorców było przybliżenie środowiskom biznesowym zmian wprowadzonych w podatkach dochodowych oraz w VAT. Spotkanie zostało podzielone na dwie części. Cezary Przygodzki - członek Zarządu Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych w pierwszej części omówił temat "Planowane zmiany w zakresie podatków dochodowych w 2014 r. – kluczowe kwestie dla przedsiębiorców". Następnie Andrzej Kapczuk - członek Zarządu Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych przybliżył uczestnikom temat "Najważniejsze zmiany w VAT w tym i w przyszłym roku – aspekty praktyczne".

Seminarium dla przedsiębiorców jest jednym z wielu inicjatyw podejmowanych przez Zarząd Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, którego celem jest promocja zawodu doradcy podatkowego.