Aktualności

Wyniki VI Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego

W dniu 8 maja 2019 r. zostały ogłoszone wyniki VI Edycji Konkursu Na Najlepsza Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego "Podatki są proste jak drut". Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się podczas Gali z okazji Dnia Doradcy Podatkowego w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Tegoroczna edycja Konkursu stała na bardzo wysokim poziomie.

Łącznie na Konkurs wpłynęło 23 prace z 10 wyższych uczelni z całej Polski. Spośród nadeslanych prac Jury Konkursu wybrało trzy najlepsze prace oraz jedno wyróżnienie i przyznało nagrody pieniężne.

Komisja Konkursu VI edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego "Podatki są proste jak drut" zgodnie z regulaminem przyznała nagrody dla następujących uczestników Konkursu.

I miejsce - Jagoda Dobrucka

Promotor: prof. dr hab. Hanna Litwińczuk, Uniwersytet Warszawski

Tax autonomy and hybrid mismatches, reverse hybrid mismatches and tax residency mismatches under the Tax-Avoidance Directive

II miejsce - Lucyna Anna Bujok

Promotor: dr hab. Krzysztof Oplustila, prof. UJ, Uniwersytet Jagieloński

Konwencja wielostronna implementująca środki traktatowego prawa podatkowego mające na celu zapobieganie erozji podstawy opodatkowania i przenoszeniu zysku - wybrane zagadnienia.

III miejsce - Natalia Księżarek

Promotor: dr hab. Marcin Jamroży, prof. SGH, Szkoła Główna Handlowa

Architektura porownywalności w dokumentacji cen transferowych

WYRÓŻNIENIE - Anna Sudoł - Tyszecka

Promotor: dr Jolanta Wartnini-Twardowska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Świadomość optymalizacji podatkowej

Zarząd Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim uczestnikom za nadesłane prace.


Wyniki VI Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki VI Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki VI Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki VI Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego
 
Wyniki VI Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki VI Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki VI Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego