Aktualności

Rusza IV Edycja Konkursu Rusza IV Edycja Konkursu

Zapraszamy absolwentów uczelni wyższych z siedzibą w województwie mazowieckim do udziału w IV edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską Z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są proste jak drut”. Pracami ocenianymi w ramach konkursu są prace magisterskie obronione w danym roku akademickim w terminie do dnia 31 października 2016 r. włącznie. Przewidziano nagrody pieniężne!!! Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

Wyniki III edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki III edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego

Wyniki III Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego W dniu 12 maja 2016 r. zostały ogłoszone wyniki III Edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są proste jak drut”. Jury III Edycji Konkursu zgodnie z regulaminem przyznała nagrody. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się podczas Gali z okazji Dnia Doradcy Podatkowego połączonej z Jubileuszem XX-lecia istnienia zawodu doradcy podatkowego w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Zarząd Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie dziękuje za wszystkie nadesłane prace.

Wyniki II Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego

W dniu 19 grudnia 2014 r. zostały ogłoszone wyniki II Edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są proste jak drut”. Jury II Edycji Konkursu zgodnie z regulaminem przyznała nagrody. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się podczas Gali Konkursowej w Hotelu Bristol w Warszawie. Zarząd Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie dziękuje za wszystkie nadesłane prace.

Wyniki Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego Wyniki Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego

W dniu 13 grudnia 2013 r. zostały ogłoszone wyniki Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są proste jak drut”. Jury Konkursu zgodnie z regulaminem przyznała nagrody i wyróżnienia. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się podczas Gali Konkursowej w Hotelu Bristol w Warszawie. Zarząd Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie dziękuje za wszystkie nadesłane prace.

Relacja z seminarium w PłockuRelacja z seminarium w Płocku

12 czerwca 2013 r. w Płocku odbyło się seminarium dla przedsiębiorców, przygotowane przez Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych we współpracy z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego. Podczas spotkania uczestnicy mogli zapoznać się z planowanymi zmianami w podatkach dochodowych w 2014 r. oraz w VAT w 2013 r. i 2014 r.

poprzednia strona[1] [2] [3]       następna strona