Aktualności

ArrayWyniki II Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego

W dniu 19 grudnia 2014 r. zostały ogłoszone wyniki II Edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są proste jak drut”. Jury II Edycji Konkursu zgodnie z regulaminem przyznała nagrody. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się podczas Gali Konkursowej w Hotelu Bristol w Warszawie. Zarząd Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie dziękuje za wszystkie nadesłane prace.

Wyniki Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego Wyniki Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego

W dniu 13 grudnia 2013 r. zostały ogłoszone wyniki Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są proste jak drut”. Jury Konkursu zgodnie z regulaminem przyznała nagrody i wyróżnienia. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się podczas Gali Konkursowej w Hotelu Bristol w Warszawie. Zarząd Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie dziękuje za wszystkie nadesłane prace.

Relacja z seminarium w PłockuRelacja z seminarium w Płocku

12 czerwca 2013 r. w Płocku odbyło się seminarium dla przedsiębiorców, przygotowane przez Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych we współpracy z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego. Podczas spotkania uczestnicy mogli zapoznać się z planowanymi zmianami w podatkach dochodowych w 2014 r. oraz w VAT w 2013 r. i 2014 r.

Relacja z konferencji naukowejRelacja z konferencji naukowej

16 maja br. w Bibliotece Uniwersytetu w Warszawie odbyła się konferencja naukowa zatytułowana „Polski system podatkowy a nowe wyzwania ekonomiczne” organizowana przez Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Seminarium w PłockuSeminarium w Płocku

12 czerwca br. w Płocku odbędzie się seminarium dla przedsiębiorców, przygotowane przez Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych we współpracy z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z planowanymi zmianami w podatkach dochodowych w 2014 r. oraz VAT w 2013 i 2014 r.

poprzednia strona[1] [2] [3]       następna strona